Solutions30

Założona w październiku 2003 roku pod nazwą PC30, grupa Solutions30 już od początku swojej działalności zapewniała usługi związane z komputerami i urządzeniami cyfrowymi. Grupa zorganizowana wokół sieci lokalnych ekspertów stała się z czasem jednym z europejskich liderów wśród dostawców usług wsparcia z zakresu nowych technologii.

Wizja

Wyczytasz ją z nazwy naszej grupy

Solutions (ang. rozwiązania) – to nasza zdolność do zaangażowania wszystkich zasobów oraz wiedzy know-how w znajdowanie rozwiązania i odpowiedzi na każde zapytanie klienta.

30 minut odwołuje się do oferowanego szybkiego czasu reakcji na zapytanie klienta. Robimy wszystko co w naszej mocy, by zapewnić klientowi rozwiązanie problemu w możliwie najkrótszym czasie.

Misja

Dla ludzi, którzy stoją za Solutions30 to satysfakcja klienta końcowego jest priorytetem i celem nadrzędnym. Misja grupy przejawia się w codziennym kontakcie naszych techników z klientami oraz w ułatwianiu dostępu do technologii cyfrowych wszystkim zainteresowanym.

Dążenie do satysfakcji klienta pozwoliło nam wypracować wartości, zgodnie z którymi Solutions30 działa każdego dnia – kompetencje, wsparcie i innowacje.

Obszary biznesowe

Świat urządzeń cyfrowych wciąż się zmienia. Każdego dnia projektowane są nowe urządzenia, pojawiają się nowe protokoły komunikacyjne a sieć, jaką tworzy sprzęt w naszych domach i miejscach pracy nieustannie się poszerza.

Wsparcie osób prywatnych i firm w tym zjawisku cyfrowych połączeń znajduje się w sercu usług biznesowych Solutions30 i wyraża się w specjalizacji grupy w instalacjach, usuwaniu usterek, szkoleniach i konsultacjach technicznych. Oferujemy usługi pod pięcioma markami, z których każda dedykowana jest innemu obszarowi: